Перед початком нерестової заборони активізувались браконьєри
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/0328_Nerest_ryby.jpg)
За вісім днів Київський рибоохоронний патруль виявив 71 правопорушення
Завтра розпочинається нерестова заборона на Київщині. Рибу можна буде ловити лише у визначених місцях і лише вудкою. Погляд публікував перелік місць, де можна таким чином рибалити.
А перед початком дії заборони роботи у Київського рибоохоронного патруля роботи було – ніколи вгору глянути! За вісім днів – з 17 по 25 березня – виявлено 71 правопорушення. Також вилучено 67 одиниць заборонених знарядь лову, а саме: 54 од. сіток, загальною довжиною близько 7 км, 4 од. «павук», по 3 од. «драч» і ятір, 2 од. «екран» та ості. Також затримано шість човнів. Загальна вага вилучених водних біоресурсів склала 212 кілограмів. Сума збитків, завданих рибному господарству, становить 43 419 гривень.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/0327_Rybnyj_patrul_brakonyery.jpg)
Найбільшу кількість порушень зафіксовано на Канівському водосховищі. Тут було складено 18 протоколів на зимувальних ямах (ч. 3 ст. 85 КУпАП) та шість - за грубі порушення (ч. 4 ст. 85 КУпАП). На р. Тетерів, де протягом року заборонена будь-яка рибогосподарська діяльність, складено чотири протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП.
Крім того, порушників затримано на водосховищах Київське та Великий Супій, річках Десна, Ірпінь, Рось, Роська, Стугна, Кам’янка, Супій, Гнилий Тікич, водоймах загального користування в м. Тетіїв та в с. Коржі Баришівського району і на оз. Святе.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/0327_Rybnyj_patrul_ryba.jpg)
Однією з водойм, яку облюбували браконьєри, є Київське водосховище. Один з зафіксованих тут випадків стосується порушення правил промислового рибальства. Двоє користувачів проводили вилов водних біоресурсів на забороненій ділянці для промислу. Поблизу села Страхолісся Іванківського району було затримано ланкового рибалку одного з ТОВ, який виловив рибу 16 штук плоскирки, 12 штук плітки, 6 краснопірок, 3 синця, по 2 щуки, чехоні, окуня і карася, тощо. Загальна вага незаконно виловлених водних біоресурсів склала 14 кілограмів – загалом збитки, згідно розрахованої методики, склали 11 773 гривень.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/03/0327_Rybnyj_patrul_ryba2.jpg)
Київський рибоохоронний патруль звертає увагу: якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів – прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля Київщини: (068) 642-80-26 або (099) 341-73-18.