П'яний та без посвідчення - «відповідальний» водій їздив Білою Церквою
На щастя, горе-водія зупинили патрульні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/132590616_1974516559388594_3600544414833399822_n.jpg)
Подія сталася 22 грудня на вулиці Таращанська.
Про це розповіла Патрульна поліція Київської області.
Водій автомобіля марки ВАЗ привернув увагу поліцейських, порушуючи ПДР.
Після зупинки чоловік поводив себе агресивно і під час спілкування охоронці порядку помітили в нього ознаки алкогольного сп'яніння. Від проходження огляду на стан сп'яніння громадянин категорично відмовлявся.
Також 24-річний порушник не мав водійського посвідчення категорії для керування цим транспортним засобом. Під час огляду його автомобіля патрульні виявили пластикову ємність із невідомою речовиною зеленого кольору. Зі слів водія, це — канабіс.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/132521905_1974516516055265_9093021182584673224_n.jpg)
В результаті на чоловіка склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 130 (Керування в стані сп'яніння) та винесли постанову за ч. 1 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, яка не має відповідних документів на право керуванням таким транспортним засобом) КУпАП.
«Погляд» пиcав, що на Білоцерківщині п’яна компанія дебоширів на бусі влетіла у паркан.
Нещодавно «Погляд» повідомляв, що на Білоцерківщині у ДТП загинули неповнолітні.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.