#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Кримінальні новини

Озброєна банда пограбувала родину фермера на Сквирщині

28.04.2020 Оксана Кириленко 0

В склад банди входили чотири чоловіка з різних регіонів України. 

Грабіжники спеціалізувалися на вчиненні озброєних розбійних нападів на оселі громадян та крадіжок сейфів з офісів підприємців. Останній їхній «подвиг» скоєно на Сквирщині, де вони вночі пограбували родину місцевого фермера, повідомляє заступник начальника Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

Кримінальна поліція, слідчі, спецпризначенці задокументували та затримали злочинне угрупування.

Під час проведення обшуків у них вилучені три пістолета, набої, ножі, маски, перуки, радіостанції, інші знаряддя вчинення злочинів та речові докази.

Серед вилученого дві автівки, як зазвичай, на «єврономерах», які використовували зловмисники під час скоєння злочинів.

"Складніше розуміти рішення окремих суддів. Наприклад, вчора суддя Святошинського суду м. Київ швиденько, без участі прокурора та підозрюваного, виніс рішення про негайне звільнення з-під варти громадянина Грузії, який підозрюється у скоєні розбійного нападу в складі озброєної банди у Бориспільському районі.

Таке враження, що цей суддя живе в іншій країні і не розуміє суспільної небезпеки таких злочинів і підозрюваних осіб.
Такі «дивні» рішення звісно не залишаться без уваги прокуратури Київської області, ДБР та ВРП, але стовідсотково це руйнує принцип безповоротності покарання і віру людей у справедливість
", - зазначає Нєбитов.