Освіжися в спеку: у Броварах змонтували небулайзери-розпилювачі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/yzobrazhenye_viber_2020-06-11_13-59-001.jpg)
11 червня 2020 року у Броварах комунальним підприємством «Бровари-Благоустрій» було змонтовано небулайзери – штучний туман/дощ. Тепер мешканці та гості міста зможуть охолодитися, пройшовши крізь вологу хмаринку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/yzobrazhenye_viber_2020-06-11_13-59-011.jpg)
Минулоріч вперше було встановлено дану систему і вона дуже сподобалася містянам, особливо дітворі. В спеку освіжитися можна, проходячи центральною площею Броварів - майданом Свободи, та під аркою на вході до парку «Перемоги».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/1-2.jpg)
"Погляд" писав, що 11 червня на Київщині сонячно, жарко і без опадів, температура повітря від +21 до +31.
Фото ІА "Погляд"