#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Головні новини
Здоров'я

Оновлений розподіл на карантинні зони: Київщина - все ще “помаранчева”

09.03.2021 0 Дар'я Сафронова 0

Міністерство охорони здоров'я оновило розподіл на карантинні зони. У 9 регіонах України перевищений показник госпіталізацій хворих з COVID-19.

Фото: pixabay

За даними МОЗ, у червоній зоні перебувають чотири області - Житомирська, Івано-Франківська, Закарпатська, Чернівецька.

У помаранчевій - 10 регіонів: Київ та Київська область, а також Вінницька, Донецька, Запорізька, Львівська, Миколаївська, Сумська, Тернопільська і Хмельницька.

Фото: скрін МОЗ

Крім цього, було зафіксовано, що показник госпіталізацій хворих з коронавірусною інфекцією перевищено в 9 регіонах - у Києві, Вінницькій, Житомирській, Закарпатській, Івано-Франківській, Миколаївський, Тернопільській, Хмельницькій та Чернівецькій областях.

Найвища завантаженість ліжок з киснем у Закарпатській області - 70,6% (при визначеному показнику 65%). В Івано-Франківській області - 62,7%, а в Чернівецькій - 53,2%.

У Києві станом на 8 березня завантаженість ліжок з киснем складала 48,1%, а у Київській області - 40,6%.

Нагадаємо, "Погляд" писав, що Рада Європи додала нову карантинну зону – "темно-червону". Такими будуть ті регіони, в яких показник захворюваності на COVID-19 на високому рівні: приріст нових випадків за 14 днів більший, ніж 500 на 100 тисяч населення.

Також ми писали, що в Україні почалась третя хвиля пандемії коронавірусу. У перший тиждень березня COVID-19 вразив на 10 тисяч більше українців, ніж у останній тиждень зими.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.