Олімпійський день-2020 на Київщині
У Гостомелі відбувся старт Олімпійського дня на Київщині. Усіх учасників зі святом урочисто привітав президент НОК України Сергій Бубка.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/8b573f4c-22f6-44d7-96ae-60152c0458b2.jpg)
Черкаське обласне відділення НОК України передало естафету Олімпійського дня-2020 Київському обласному відділенню. Прийняв її заслужений майстер спорту, срібний призер Олімпійських ігор в Лондоні Валерій Андрійцев, повідомляє сайт управління фізичної культури і спорту КОДА.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/48677e8a-bae1-4530-a65a-788f3fc177ba.jpg)
На урочисту церемонію відкриття Олімпійського дня завітали поважні гості та спортсмени, які прославляли та прославляють Київщину на світових спортивних аренах.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/90a27ab3-379d-440c-b8c5-f9d5c2710607.jpg)
В рамках свята відбулися показові виступи спортивного клубу «Дзюдока» та вихованців університету ДФС України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/img-0073.jpg)
Естафету Олімпійського дня-2020 було урочисто передано Кіровоградському відділенню НОК України.
Нагадаємо, що у Бучі склали іспит на проведення патріотичних велоекскурсій Київщиною. Екскурсоводи протестували один з нових маршрутів “Патріотичних екскурсій Київщини” – веломаршрут містом Буча та його околицями.