Одним менше: на Васильківщині закрили нелегальний гральний салон
Мало не щодня у Васильківському районі зачиняють заклади, які функціонують незаконно, надаючи послуги у сфері грального бізнесу. Цього разу припинили діяльність такого закладу у с. Саливінки. Активну допомогу у цій справі правоохоронцям надають самі мешканці.
![Одним менше: на Васильківщині закрили нелегальний гральний салон](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/WhatsApp-Image-2020-02-14-at-09.48.10.jpeg)
Так і цього разу – про діяльність грального залу повідомив на спецлінію «102» місцевий житель Васильківського району. Поліцейські відразу прибули за вказаною адресою, де й вилучили 6 комп’ютерів у повній збірці, через які надавалися незаконні послуги.
За даним фактом було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 203-2 (Зайняття гральним бізнесом) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає стягнення штрафу від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Правоохороці встановлюють осіб, які облаштували гральний зал з метою незаконного бізнесу.