#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Дати

Обережно, Новий рік: пожежники закликають до правил безпеки

19.12.2020 Дар'я Сафронова 0

Під час свят необхідно дотримуватися певних вимог пожежної безпеки. Вони представлені до новорічних ялинок, ялинкових прикрас та інших виробів, які використовуються під час святкування Нового Року і Різдва.

Головне управління ДСНС України нагадує, що безпека родини - найголовніше.

"Пам’ятайте, що тільки при дотриманні правил ви зможете подарувати безпечне свято собі та своїй родині", - закликає ДСНС

Як правильно обрати ялинку

Повідомляється, що штучні ялинки не тільки добре горять, а ще й виділяють отруйні речовини та швидко плавляться. При виборі такої ялинки безпечніше віддати перевагу моделям, які мають протипожежну пропитку. Зазвичай ця інформація вказується на упаковці.

Збирати штучну ялинку потрібно згідно з інструкцією. У процесі складання ялинки не рекомендується підпускати до неї дітей. Тому, щоб ялинка не впала або не поранила дитину, вона повинна бути правильно зібрана і надійно встановлена, а іграшки рівномірно на ній розподілені.

"Погляд" повідомляв, яку краще обирати ялинку - живу чи штучну.

Як правильно встановити та прикрасити

Щоб ялинка приносила тільки радість, важливо її встановлювати подалі від опалювальних приладів і джерел відкритого вогню – камінів, газових плит. і т.ін. Закликають не встановлювати свічі та бенгальські вогні, особливо в об'єднанні з ватним "снігом" і паперовими іграшками.

Також слід дотримуватися й правил електробезпеки. Для прикраси ялинки не можна використовувати несправні й не сертифіковані електричні вироби. Підключення гірлянд до мережі повинне виконуватися тільки за допомогою штепсельних з'єднань. При виявленні нагрівання проводів, миготіння лампочок, іскріння, вона повинна бути терміново відключена.

Діти та ялинка

Для дитячої безпеки ялинку краще нарядити легкими прикрасами, які не б'ються - бантами, шишками, кульками зі склопластику тощо. У кімнаті, де стоїть ялинка, малята повинні перебувати тільки під доглядом дорослих.

"Погляд" писав, де можна купити легальну ялинку у Києві. А щоб викрадачі навіть не намагались вирубувати ялинки, їх оброблять спеціальною речовиною для відлякування порушників.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

Фото: ДСНС, pixabay