#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Новини дня

Новини дня від 02.03.2021 інформаційна агенція Погляд

02.03.2021 новин Погляд

Новини дня від 02.03.2021 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

  • - По вуха у болоті
  • - Без доступу до публічної інформації
  • - Зекономити свій час

Про це і не тільки далі у випуску.

Президент України Володимир Зеленський отримав дозу вакцини CoviShield. Щеплення відбулося під час поїздки в зону ООС на Донбасі. Напередодні голова МОЗ Максим Степанов пояснив, що публічне щеплення президента є спробою продемонструвати українцям якість замовленої продукції.

Відсьогодні кожен охочий може записатись на щеплення від ковід. З 2 березня в цифровому додатку “Дія” доступна послуга запису до листа очікування вакцинації від COVID-19.“ В Міністерстві цифрової трансформації України зазначають, що мобільний додаток дасть змогу швидко та оперативно зареєструватися онлайн, а також  дозволить  уникнути корупції по будь яких питаннях.

Боротьба за прозорість. Правозахисник разом із депутатом від об'єднання Успішна громада виборюють оприлюднення важливої інформації.  На сайті Ірпінської міськради проєкти рішень оприлюднені , проте чомусь без додатків. А це - порушення закону.  Як шукали правди у чиновницьких кабінетах, бачила Юлія Власенко.

Двох чоловіків, які дрейфували Дніпром на крижині в перший день весни, помітили поблизу мосту імені Патона. На місце події вирушили рятувальники. Співробітники ДСНС зняли молодиків з льоду за допомогою надувного човна. Як з’ясувалось, чоловіки просто прогулювались по льоду, як раптом крига відкололась. На щастя минулося без фатальних наслідків.

А от жителі села Блиставиця Бучанської ОТГ з приходом весни почали просто тонути у багнюці. З якими проблемами щодня стикаються місцеві та чому і досі у цьому районі не облаштували дороги з’ясовувала  наша Поліна Бойко.

П’ять пташиних ферм, що належать компанії “Комплекс Агромарс”, донедавна відомої як виробник кУрятини під брендом “Гаврилівські курчата”, виставлено на аукціон. Приміщення виставили на продаж після того, як нерухоме майно було заарештовано. Торги відбудуться 22 березня. Ціна кожної ферми близько 13 мільйонів гривень. Нагадаємо, компанія “Комплекс Агромарс” неодноразово ставала учасником скандалів. Раніше власників фірми звинувачували в організації могильників мертвої птиці. Збиток екології оцінили в суму 235 млн гривень.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками програми на сайті за посиланням - Підсумки тижня, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.

Новини дня від 02.03.2021