Новий сезон дорожніх робіт вже стартував на Васильківщині
Аномально тепла зима дозволила в цьому році розпочати дорожні роботи значно раніше. Тож днями на 20-кілометровій ділянці автодороги Р-19 Фастів – Митниця – Обухів – Ржищів у Васильківському районі стартував поточний середній ремонт дорожнього покриття.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/6-3.jpg)
Крім того, розпочати у цей час ремонтні роботи дозволили й вчасно проведені тендерні процедури, зазначається на сайті Служби автомобільних доріг у Київській області.
![На Васильківщині розпочався поточний ремонт доріг](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/7-4.jpg)
Ремонт виконує підрядна організація ПП «Автомагістраль», яка розпочала з дренажних робіт та замінює основу у місцях перезволоження.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/9-1.jpg)
Усіх учасників дорожнього руху Служба автомобільних доріг у Київській області просить поставитись із розумінням до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтно-будівельних робіт.