Новий національний рекорд України встановили у Василькові
14 вересня, коли місто Васильків святкувало свій 1031-й день народження, майже півтори тисячі юних васильківчан встановили новий національний рекорд – наймасовіше виконання танцю хіп-хоп.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/00IMG_20190914_172509_1-1-2000x1396.jpg)
1453 дитини одночасно танцювали на центральній площі Василькова.
Рекорд зафіксували представники «Книги рекордів України» та вручили керівництву міста відповідний документ. Щоб подякувати школярам міста за участь у встановленні танцювального рекорду, міський голова Володимир Сабадаш оголосив 16 вересня вихідним днем.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/000Fleshmob-1.png)
Після флешмобу містян розважав театр живих скульптур та концерт за участі місцевих і запрошених артистів естради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/IMG_20190914_1730302-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/000IMG_20190914_1729502-2000x1500.jpg)
На центральній вулиці міста діяли різноманітні розважальні локації, виставки робіт місцевих майстрів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/000IMG_20190914_173952-2000x1500.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/000IMG_20190914_1754152-1500x2000.jpg)