Новини
Київщина
Бородянка
Аварії та ДТП

Нові подробиці про ДТП в Бородянці через «пилову бурю»: є загиблі та травмовані. Рух перекрито

16.04.2020 Бобрик Юлія 0

Як повідомляють в патрульній поліції України, сьогоднішня ДТП неподалік Бородянки сталася за участю шести автомобілів. Зокрема зазначається, що чотири з них вантажні, а дві легкові.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що одна з машин була з пропаном, і за словами очевидців машин було три. На відео патрульної поліції Київської області можна було побачити легкову машину, але там точна кількість учасників ДТП не уточнювалася.

Попередньо ДТП сталася через сильні пориви вітру, які спричинили справжню «пилову бурю» в регіоні.

«Наразі через пил, який здійнявся вгору внаслідок сильного вітру, недостатня видимість на автодорогах», – повідомляють в патрульній поліції.

Також пишуть про те, що, на жаль, у ДТП у Бородянці є загиблі та травмовані.

Наразі рух на автодорозі М-07, «Київ-Ковель-Ягодин», 55-й кілометр під'їзду до Києва (нагадаємо, це район між поворотом на вул. Індустріальна та с. Волиця), перекрито в обох напрямках.

«Прохання до учасників дорожного руху бути максимально уважними та обережними. Якщо є змога, відкладіть заплановану поїздку. Якщо ви вже в дорозі – зупиніться й перечекайте негоду. Пішоходи, без нагальної потреби не виходьте на вулицю», – просять в патрульній поліції.