Новини
За кордоном
Політика

Німеччина готова до діалогу з РФ, але не відступить від принципів (ВІДЕО)

Напередодні візиту до Києва та Москви міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок заявила, що новий федеральний уряд хоче стабільних відносин із Росією.

Міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок наголосила, що у Росії та Німеччини є довгий список конфліктних тем для обговорення. Однак вони не відступатимуть від основних принципів Гельсінських угод. А саме — непорушності кордонів, права на вибір альянсу та відмови від використання загроз як засобу політичного тиску. 

"І ми сповнені рішучості відреагувати, якщо Росія піде шляхом ескалації", – сказала голова німецького МЗС.

Голова МЗС Німеччини наголосила, що вони не ведуть переговорів про Україну в обхід України.

"У Києві я хочу дати зрозуміти: ми не ведемо ніяких переговорів про Україну в обхід України. І як новий федеральний уряд ми не просто продовжуємо виконувати свої зобов'язання: сьогоднішня 30-та річниця наших дипломатичних відносин – хороша можливість для оновлення", – зазначила Анналена Бербок.

Анналена Бербок також обговорить у Києві ініціативи з модернізації енергетичного сектору України, а також пропозиції щодо захисту кіберпростору.

Раніше повідомлялося, що новообраний канцлер Німеччини Олаф Шольц планує  перезапустити відносини з РФ.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.