#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Здоров'я
Технології
За кордоном

Neuralink: у 2022-му Ілон Маск планує почати імплантувати чипи у мозок людей

09.12.2021 0
Це станеться пізніше, ніж він очікував.

Neuralink: у 2022-му Ілон Маск планує почати імплантувати чипи у мозок людей - зображення

Ілон Маск заявив, що Neuralink, технологічна компанія, що займається розробкою мозкового інтерфейсу, сподівається почати імплантувати мікрочіпи людям у мозок з наступного року, пише видання Business Insider.

Neuralink, де з 2016 року Маск є співзасновником, вже тривалий час займається розробкою чипів, які будуть імплантувати у мозок людей, аби одночасно записувати та стимулювати мозкову активність. Пристрої використовуватимуть в медицині для лікування серйозних травм спинного мозку та неврологічних розладів.

Під час інтерв’ю в прямому ефірі на саміті ради генеральних директорів The Wall Street Journal у понеділок Маска запитали, що Neuralink планує робити у 2022 році.

«Neuralink вже добре показав себе на мавпах, ми проводимо чимало тестів, які підтверджують, що він дуже безпечний і надійний, а при необхідності його можна буде безпечно вилучити».

Ілон Маск, інженер, підприємець, винахідник, інвестор, мільярдер

У 2022 році, за словами мільярдера, компанія очікує на схвалення пристрою в FDA, аби почати вживляти чипи людям, які мають тетраплегію (параліч усіх чотирьох кінцівок).

Нагадаємо, раніше Ілон Маск також заявив, що відправить людину на Марс у 2026 році, а також, що заплатить $100 млн винахідникам технології уловлювання CO₂.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.