#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Кримінальні новини

Непідакцизний алкоголь з підпільної гуральні уже ніхто не вип’є

05.06.2019 Косянчук Інна 0

На Київщині правоохоронці та податківці припинили роботу незаконного виробництва спирту та лікеро-горілчаних виробів на території колишнього асфальтного заводу

Під час операції «Акциз – 2019» та розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 204 КК України на Київщині була знайдена підпільна гуральня. На території колишнього асфальтного заводу в підпільному цеху спритники виробляли спиртовмісну речовину та фальсифіковані лікеро-горілчані вироби з недоброякісної сировини.

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області спільно з працівниками Нацполіції під процесуальним керівництвом обласної прокуратури припинили сурогатне виробництво.

Провівши санкціоновані обшуки на території колишнього заводу та за місцем проживання організатора незаконної діяльності, а також у його автівці, з незаконного обігу вилучили  обладнання для масового виробництва фальсифікованої продукції, майже 6,4 тисячі літрів готового фальсифікату, 800 літрів спирту, розлитого в пластикову тару, 10,6 тисяч пачок цигарок.

Все це «добро» разом з автомобілем, який використовувався фігурантами, передано на відповідальне зберігання. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей перевищує 2,5 мільйона гривень.

Триває слідство.

Джерело: ДФС у Київській області