#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Кримінальні новини

Неналежні умови утримання громадян в ізоляторі та інші порушення : результати перевірки на Київщині

03.06.2019 Кочкина Марина 0

Кагарлицькою місцевою прокуратурою у поточному році проведено ряд перевірок В ІТТ №9 ГУ НП в Київській області.

Зокрема у місті Тараща відбулась  комплексна перевірка із залученням відповідних спеціалістів, в ході яких перевірено порядок та умови утримання громадян в ізоляторі, а також діяльності конвойного підрозділу.

В ході перевірок спеціалістами на кухонному обладнанні виявлено бактерії групи кишкової палочки (БГКП).

Також виявлені грубі порушення при етапуванні утримуваних осіб, зокрема, неналежний санітарний та технічний стан спецальних автомоблів, що може призвести до самоушшкодження або втечі злочинців, відсутність затверджених маршрутів конвоювання, порушення при веденні службової документаці.

Як підсумок перевірок, керівнику ГУ НП в Київській області внесено 2 вказівки у порядку, передбаченому ст. 26 Закону України «Про прокуратуру».  Керівництво ГУ НП в Київській області погодилось з вивленими порушеннями і, як наслідок, до дисциплінарної відповідальності притягнуто 4 службові особи ІТТ №9 ГУ НП в Київській області.

Прокуратура Київської області