Протягом 8 діб інспектори патруля разом із поліціянтами задокументували 60 правопорушень природного законодавства.
Так, було складено 20 протоколів за грубі порушення правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП), 33 - за порушення правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП) та один - за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (продаж риби без відповідних документів). Також оформлено 6 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

Фото з відкритих джерел Internet
Протягом восьми днів рибоохоронні патрульні вилучили 27 одиниць заборонених знарядь лову, а саме: 19 сіток, 6 «павуків», а також «драч» та «парашут».

Фото з відкритих джерел Internet
Загальна вага вилучених водних біоресурсів склала 58 кг. Сума збитків, завданих рибному господарству, становить 11 679 грн.

Фото з відкритих джерел Internet
На річці Тетерів, де протягом року заборонена будь-яка рибогосподарська діяльність, складено найбільшу кількість протоколів - 26 ( 25 - за ч. 3 ст. 85 КУпАП та один - за ч. 4 ст. 85 КУпАП).

Фото з відкритих джерел Internet
Браконьєрів затримали і на водосховищах Київське та Канівське, річках Десна, Трубіж, Ірпінь та у забороненій зоні Київської ГЕС.
Сьомого березня на Канівському водосховищі, поблизу с. Кийлів Бориспільського району, затримано рибалку одного з ПАТ, у якого не було копії дозволу на вилов. Того ж дня вже на Десні в районi c. Новосiлки Вишгородського району, Громадянин за допомогою п’яти сіток проводив незаконний вилов риби.
Рибоохоронний патруль наголошує, що порушення правил рибальства згідно ч. 3 ст. 85 КУпАП, передбачає попередження або штраф до 170 грн.
Повідомляє:
Київський Рибоохоронний Патруль