#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Пригоди
Довкілля
Кримінальні новини

На Вишгородщині суд розглядає питання про незаконне володіння лісовими землями

14.04.2020 Косянчук Інна 0

Прокуратура Київської області звернулась до суду щодо повернення у державну власність 9 га лісових земель вартістю понад 12 млн грн

Вишгородський районний суд відкрив провадження у справі за позовом прокуратури Київської області в інтересах держави в особі Уряду України до Вишгородської районної державної адміністрації та низки громадян про визнання недійсними розпоряджень та витребування лісових земельних ділянок з чужого незаконного володіння на користь держави.

Початок цієї справи,як повідомляє пресслужба прокуратури Київської області, сягає 2004 року, коли розпорядженням Вишгородської районної держадміністрації було надано в користування юридичній особі земельну ділянку лісогосподарського призначення загальною площею 9 га під розміщення садівницького товариства на території Ясногородської сільської ради Вишгородського району. Вартість ділянки становить понад 12 млн грн.

«Надалі зазначені земельні ділянки у 2005 році розпорядженням адміністрації передано у приватну власність членам садівницького товариства для ведення садівництва. Прокуратурою встановлено, що відведення в оренду та у приватну власність лісових земель відбулося з перевищенням повноважень, оскільки розпорядження вказаною категорією земель належить до виключної компетенції Кабінету Міністрів України. Крім цього, чинним земельним законодавством виключено можливість передачі лісів у власність громадян для сільськогосподарських цілей. Наразі позов перебуває на розгляді в суді», йдеться у повідомленні.