#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Вишгород

На Вишгородщині під час нічної гулянки на річковій баржі порушували карантин (ВІДЕО)

20.07.2020 0 Александр Чернышенко 0

Поліціянти зафіксували нічний розважальний захід на річковій баржі, який відбувся з порушеннями публічного порядку та карантинних заходів. Вишгородські поліцейські виявили переобладнану баржу з відпочивальниками в ніч з 18 на 19 липня на території місцевої водойми.

Про це повідомляє поліція Київщини.

На баржі була встановлена апаратура, ілюмінація, меблі та облаштована кухня, а на борту нараховувалось близько 300 осіб та обслуговуючий персонал.

Організатори розважального заходу порушили умови адаптивного карантину, тому поліцейські оглянули судно та вилучили речові докази.

За фактом порушення поліція відкрила 6 кримінальних проваджень, а саме за ст. 293 (Групове порушення громадського порядку), ч. 2 ст. 276 (Порушення правил безпеки руху або експлуатації залізничного, водного чи повітряного транспорту), ст. 325 (Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням), ст. 356 (Самоправство), ст. 364-1 (Зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми), ч. 2 ст. 15 ст. 417 (Замах на порушення правил кораблеводіння) Кримінального кодексу України.

На даний час поліція встановлює осіб, причетних до організації роботи цього нічного закладу на воді.

Ще 13 порушень карантину були виявленіу Києво-Святошинському, Броварському, Обухівському районах, у Василькові, Вишгороді, Українці, Білій Церкві та Бородянці.

За всіма фактами порушень карантину поліцейські склали адмінпротоколи за ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адмінправопорушення. Їм загрожує штраф від 34 тис. грн до 170 тис. грн.

З початку дії карантину правоохоронці склали 841 адмінпротокол за ст.44-3 КУПАП.

&feature=emb_title

Нагадаємо, раніше «Погляд» повідомляв, що 4 столичні нічні клуби закрили через порушення карантину.