#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Вишгород
Довкілля

На Вишгородщині бобра від собак врятували, а кішку від людей - не змогли

07.10.2020 0 Косянчук Інна 0

Минулого тижня співробітники Kyiv Animal Rescue Group здійснили низку виїздів у Вишгородський район.

Фото з Фейсбук-сторінки Kyiv Animal Rescue Group

Службі порятунку тварин минулого тижня не бракувало роботи на Вишгородщині. А серед тварин, які привернули до себе увагу, не бракувало екзотичних.

Бобер

Зокрема, у Вищій Дубечні довелось рятувати бобра від собак.

«На ділянку до людей зайшов бобер, і його атакували собаки. Бобра спіймали. Виявилося, що водойма, у якій він жив, пересохла. Його доставили на реабілітацію у притулок диких тварин», - інформує Kyiv Animal Rescue Group.

Фото з Фейсбук-сторінки Kyiv Animal Rescue Group

Кішка

А ось кішці, яка упала всередину залізного стовпа воріт, не пощастило.

«Доброзичливці», намагаючись допомогти жердинами і палицями, не тільки не змогли дістати кішку, а й утрамбували її всередину стовпа, що значно посилило здавлювання. До моменту прибуття рятувальників кішка вже була мертва, труп був запресований в дно, витягли його з великими зусиллями. Якби кішку не намагалися дістати, вона з великою ймовірністю змогла б вижити», - йдеться у повідомленні.

Єнотовидна собака

Також у селищі Димер нещодавно було знайдено дитинча єнотовитної собаки у критичному стані. «Погляд» розповідав, як місцеві жителі турбувались про тваринку до прибуття фахівців. На жаль, Kyiv Animal Rescue Group зауважує, що фінал сумний – тварина не вижила.

Фото з Фейсбук-групи «Типовий Димер»

Собаки

Трапляються і протилежні випадки - деякі люди не захищають, а нападають на тварин. Так, «Погляд» розповідав, як наприкінці вересня у Вишгороді біля житлового комплексу чоловік стріляв у собак.

Зоозахисниця Ольга Кім повідомила громадкість і поліцію, що мешканець будинку «Мікрорайон Берізки-6» просто у дворі будинку з рушниці підстрелив двох собак. Потім закинув їх у машину і вивіз у невідомому напрямку. Ситуація викликала бурхливу дискусію, а поліція відкрила кримінальну справу.

Як повідомляв «Погляд», щороку браконьєри завдають збитків природі України на майже 50 млн грн.