На Васильківщині ліквідували два гральних заклади
Днями у с. Саливонки та смт Гребінки Васильківського району припинено діяльність чергових підпільних гральних закладів. Це стало можливим завдяки активній громадянській позиції: небайдужі громадяни повідомили поліцію про незаконні гральні салони. Про це ІА «Погляд» проінформувала прес-офіцер Васильківського відділу поліції Юлія Скора.
![На Васильківщині ліквідували два гральних заклади](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82827539_621558198607419_714899801795198976_o.jpg)
Так, у с. Саливонки працівники Васильківського відділу поліції провели невідкладний обшук за вказаною адресою та вилучили 8 моніторів, системні блоки та сервер. А в селищі Гребінки поліцейські Васильківщини з підпільного діючого закладу вилучили 8 системних блоків, монітори та комплектуючі, за допомогою яких надавалися послуги в сфері грального бізнесу. Усе вилучене майно було направлено на проведення відповідних експертиз.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/82924086_621558211940751_3294252156688793600_o.jpg)
Нині поліція встановлює осіб, причетних до незаконного поновлення грального бізнесу, адже 20 грудня 2019 року уряд України заборонив діяльність гральних закладів на території нашої держави.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/01/84411158_621557961940776_3987250236614508544_o.jpg)
Працівники поліції продовжують боротьбу з незаконним гральним бізнесом і сподіваються на подальшу співпрацю та підтримку від громадян.