#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишневе
Києво-Святошинський район

На реконструкцію дитсадка у Вишневому держбюджет виділив кошти

06.07.2019 Косянчук Інна 0

Дошкільний дитячий заклад «Яблунька» отримає 36,6 мільйона гривень

Серед понад 240 мільйонів гривень державної субвенції, які Держбюджет спрямував на соціально важливі об’єкти Київської області, 36,6 мільйонів гривень надійде на реконструкцію дошкільного навчального закладу «Яблунька» у м. Вишневому. Про це повідомив Міністр Кабінету Міністрів України Олександр Саєнко на своїй сторінці у Фейсбуку. Також він зауважив: «Приємно, що завдяки ініційованій Володимиром Гройсманом децентралізації громади отримали нове життя. Будуються школи і садочки, модернізуються амбулаторії і лікарні, ремонтуються дороги, з’являються затишні сквери і парки, реконструюються площі, проводиться енергомодернізація, відкриваються прозорі офіси».

Ясла – садок «Яблунька» Вишневої міської ради, збудований за типовим проектом і введений в експлуатацію у вересні 1966 року. То ж, вочевидь, бюджетні кошти на його реконструкцію – на часі. ДНЗ «Яблунька» працює за державними програмами: «Дитина» та «Впевнений старт», в яких відображено вимоги до оновленого змісту освіти дитини та вимоги до розвиненості, вихованості і навченості дитини дошкільного віку.