На Обухівщині вкотре палав сухостій
30 червня рятувальники Обухівського району двічі залучалися до ліквідації пожеж в екосистемі.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/media-share-0-02-05-0d3258b46ce58fb9d2fee354e08305cfb30a94d815427f227bd7cf308afd4330-9e59571b-d6d8-41cc-b98b-9d6ec2215bcc.jpg)
Вогнеборці з смт. Козин виїхали ліквідувати загоряння до села Нові Безрадичі. По прибуттю на місце події на вулицю Піщана, встановлено, що горить трава на відкритій місцевості.
Цього ж дня, до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про пожежу за адресою: село Романків, узбіччя дороги Київ-Знамянка.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/media-share-0-02-05-80a85329705ed17071cc5d4d4af7b29612f6b7cb45d03a723f5c0ebad2949ce6-ff5d60be-3cfa-44a2-b8f7-9322b23ba126.jpg)
По прибуттю чергового караулу на місце події встановлено, що горить трава на відкритій місцевості. Пожежу загасили. Загальна площа горіння трав’яного настилу склала - 180 м.кв.