На Обухівщині скажений борсук покусав свійського пса
Інцидент стався у селі Підгірці Обухівського району. Дикий барсук зайшов до приватного подвір’я і напав на собаку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/Screenshot_41.png)
Про це на сторінці Підгірцівської громади повідомив Володимир Іванков. На відео у дописі можна побачити, як за шию прив’язаного пса прямо на подвір’ї вчепився барсук. Господарям, захищаючи свого собаку, нічого не залишалося, як тільки вбити непроханого дикого гостя.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/Screenshot_39.png)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/104587773_3912158635492846_5020669656712401391_o-1.jpg)
Чому дика тварина не побоялася зайти до людського подвір’я, невідомо. Імовірно, що у барсука був сказ. Однак, це лише припущення, і остаточний висновок буде відомий після експертизи.
У коментарях під відео люди радили членам родини звернутися до клініки і передати на дослідження мертву тварину.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/104928741_2700386390240316_7795504929798377760_n.jpg)
Раніше Погляд повідомляв, що у Фастові зафіксували нові випадки сказу у тварин, а також 6 сіл Баришівського району вважаються загрозливою зоною через сказ кота.