Новини
Новини Київської області
Суспільство

На Київщині за парти повернулися понад 90% школярів


Очільник МОН розповів, як працюють навчальні заклади України після локдауну.

Фото з архіву "Погляду"

З 25 січня в Україні діють карантинні заходи, які були встановлені урядом у грудні минулого року. Про це повідомляє Міністерство освіти на своїй Фейсбук-сторінці, зазначаючи, що алгоритм роботи навчальних закладів такий:

  •  дитсадки та школи можуть працювати у звичному режимі;
  • заклади професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти можна відвідувати групами не більш ніж 20 осіб.

Як зауважив міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, більшість шкіл вже розпочали навчання в очній формі, щоправда, з частковим використанням змішаної та дистанційної форм.

«За парти повернулися учні (майже 100% шкіл – очний формат) Одеської, Хмельницької, Дніпропетровської, Волинської, Донецької, Чернігівської, Івано-Франківської, Житомирської областей та м. Київ.Від  99% до 91% шкіл повернулися до очного формату навчання в Черкаській, Луганській, Сумській, Київській, Миколаївській, Херсонській та Харківській областях», -

Сергій Шкарлет

Щодо інших областей – очно працюють від 70% до 58% шкіл в Чернівецькій, Запорізькій, Кіровоградській областях. Також низка областей обрали всій алгоритм, використовуючи очну, змішану і дистанційну форми навчання.

Шкарлетзвернув увагу на те, що заборонено відвідувати заклади освіти в разі, коли на самоізоляції через контакт із пацієнтом з підтвердженим COVID-19 перебуває понад 50% персоналу та здобувачів освіти. І, звісно ж, усі заклади освіти мають дотримуватись протиепідемічних заходів.

«Погляд» повідомляв, що реєстрація на ЗНО-2021 розпочнеться 1 лютого.

Також «Погляд»  інформував, що  електронна версія нової редакції «Українського правопису» доступна онлайн.

 Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.