На Київщині відбувся фінал змагань з волейболу серед рятувальників
9 липня 2020 року у Хотівській школі Києво-Святошинського району відбувся фінальний етап змагань з волейболу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/photo_2020-07-09_14-29-14.jpg)
Участь у якому взяли команди Броварського, Яготинського, Києво-Святошинського, Обухівського, Ставищенського, Кагарлицького районів, команди аварійно-рятувального загону спеціального призначення та апарату Головного управління.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/photo_2020-07-09_15-52-40.jpg)
У запеклій боротьбі переможцями цьогорічних змагань стали представники Яготинського району, друге місце посіла команда апарату Головного управління, а почесне третє місце дісталося команді Броварського району, повідомляє сайт ДСНС Київщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/yzobrazhenye_viber_2020-07-09_15-21-54.jpg)
Нагадаємо, що на берегах Антарктиди відбувся зимовий футбольний матч, в якому взяв участь бучанець.
Фото ДСНС Київської області