На Київщині поновився рух приміських електричок (розклад)
З 1 червня 2020 року, на першому етапі пом’якшення карантину, в межах пролягання Південно-Західної залізниці (на території Київської, Житомирської, Чернігівської, Полтавської, Сумської, Полтавської, а також частково у Хмельницькій областях) поновилось перевезення пасажирів у приміському сполученні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/84_main.jpg)
Про це йдеться у повідомленні Південно-Західної залізниці.
Натомість, як зазначається, у Вінницькій області комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не дозволила перевозити пасажирів електропоїздами з 1 червня.
Розклад руху приміських електропоїздів на території пролягання Південно-Західної залізниці, які з 01.06.2020 р. відновили своє курсування:
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/Rozklad-elektrychok-677x2000.png)
Нагадаємо, сьогодні «Погляд» повідомляв, що Укрзалізниця відновила рух пасажирських поїздів.