Новини
Київщина
Київщина-суспільство

На Київщині – 25,7 тисячі першокласників

02.09.2020 Косянчук Інна 0

Загальна кількість учнів у школах області зросла на 3,5 тисячі: голова Київської ОДА.

Фото з Фейсбук-сторінки КОДАУ 702 закладах середньої освіти Київщини розпочався навчальний рік За словами голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, загалом за парти сіли  227,9 тисячі учнів, що на 3,5 тисячі більше, ніж було торік.

Як повідомила пресслужба КОДА, найбільше учнів – 30,6 тисячі – навчається у закладах освіти Києво-Святошинського району, на другому місці – Біла Церква -20,6 тисячі, також серед лідерів Бровари, де за парти сіли 15,6 тисячі школярів.

«Навчальний рік стартував в складних епідемічних умовах. Та все ж діти мають йти на навчання. До перших класів області зараховано 25,7 тис. учнів, з них у сільській місцевості навчатимуться 8,7 тис. першокласників. До 10-го класу зараховано майже 11 тис. учнів, із них у сільській місцевості навчатимуться 3,2 тис. дітей», - зауважив Василь Володін.

Також він  підкреслив, що на 1 вересня навчальні заклади області забезпечені засобами індивідуального захисту та дезінфекції. «Всі райони, міста і ОТГ закуповують їх у повному обсязі від потреби, розрахованої на кількість педагогічних працівників та учнів закладів освіти, та, відповідно до рекомендацій Головного санітарного лікаря України. Володін звернув увагу керівників місцевих органів управління освіти, закладів освіти та батьків на те, що неприпустимо збирати кошти з батьків для закупівлі засобів захисту та дезінфекції для закладів освіти.

«Погляд» повідомляв, що на Вишгородщині обговорили виклики навчального року.