На Фастівщині затримали крадія за викрадення мотоцикла
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/95886178_1370826163126327_6247717835468963840_o.jpg)
Крадієм виявився 21-річний житель села Веприк Фастівського району.
Про це повідомили у Фастівському відділенні поліції.
Із заявою про викрадення мотоцикла до поліції звернувся 31-річний мешканець Фастівщини. За словами потерпілого, вночі невідомі викрали мотоцикл, який стояв на подвір’ї по вулиці Стеценка у селі Веприк.
Вже за кілька годин оперативники Фастівського відділення поліції розшукали мотоцикл у цьому ж селі та затримали місцевого жителя, причетного до незаконного заволодіння.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/05/96421268_2956051777783308_4056542120821915648_n.jpg)
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.289 КК України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Максимальне покарання, передбачене санкцією статті, - позбавлення волі на строк від 3 до 5 років. Наразі триває досудове розслідування.
Викрадача затримали в порядку ст.208 КПК України і він знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання.