На час локдауну відвідування Київського зоопарку буде дешевшим
Протягом жорсткого карантину столичний зоопарк працюватиме в режимі парку і знизить ціни на вхідні квитки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/138427507_3737412189635280_6377024277043808341_o.jpg)
Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриєвський.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/139083463_3737412136301952_1425791081220780022_o.jpg)
«У період другого загальнонаціонального карантину КиївЗоо працюватиме в режимі парку, а всі охочі зможуть відвідати його за єдиним зниженим тарифом — 50 грн. Діти до 5 років — безкоштовно.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/139119263_3737412102968622_2708013524124619337_o.jpg)
У зоопарку можна не тільки неквапливо прогулятися затишними алеями старого дендропарку, а й побачити тварин помірного клімату у своїх відкритих вольєрах. Щоправда, через карантинні обмеження доступ до зимових приміщень з екзотичними теплолюбними тваринами обмежено, проте їх можна буде побачити через скло», - йдеться у дописі чиновника.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/138945098_3737410856302080_8387431196058852426_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/Screenshot_11.png)
Раніше «Погляд» повідомляв про те, як переживатимуть морози тварини Межигір’я.
Читайте також про те, як на Синьому озері в Києві з-під льоду врятували 40 черепах.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.