На Броварщині незаконно демонтували та знищили санаторій і дитячий табір: тривають слідчі дії
За процесуального керівництва прокуратури міста Києва директору комерційної структури повідомлено про підозру за фактом незаконного демонтажу та фактичного знищення об’єкту державної форми власності, що призвело до збитків у сумі 20 млн гривень.
Згідно з матеріалами слідства, у 2008 році цілісний майновий комплекс Державного підприємства у селі Пухівка Броварського району Київської області, у якому на той час функціонував санаторій та дитячий табір, був переданий у довгострокову оренду приватному підприємству за умови повернення його державі після закінчення строку договору.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/93183213_3318530861491586_5109356678017449984_o.jpg)
Однак у період з серпня 2017 року по теперішній час без відома та погодження органу управління та Фонду державного майна України, у ході використання цього майна приватним підприємством здійснено його демонтаж та фактичне руйнування.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/92457662_3318531214824884_8126612473798197248_o.jpg)
Проведеними комплексними будівельно–технічною та оціночно–будівельною експертизами встановлено збитки державі на суму близько 20 млн грн.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/92467609_3318531531491519_4785295769127092224_o.jpg)
Наразі вказаній особі повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КK України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах).
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/92644325_3318531878158151_8708516736372047872_o.jpg)
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими Голосіївського УП ГУНП у м. Києві при оперативному супроводженні Служби безпеки України. Слідчі дії тривають.