На Броварщині горів житловий будинок: постраждав господар
7 квітня 2020 року о 23:56 до оперативно–диспетчерської служби Броварського району надійшло повідомлення про загорання приватного житлового будинку у селі Пухівка.
На місце виклику направлено І-ІІ відділення 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Бровари та СПК Пухівка.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/93038209_1562972023853038_4038509563190706176_o.jpg)
По прибуттю рятувальниками було встановлено, що сталося загорання приватного житлового будинку на території дачного кооперативу «Хвиля», на площі 56 м.кв.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/92511732_1562972130519694_2567621003911888896_o.jpg)
Пожежу було локалізовано 8 квітня 2020 року о 00:40 та повністю ліквідовано о 01:40.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/RzP.jpg)
Загиблих на місці події немає. Постраждав власник Заросінський Олександр Дмитрович, який отримав опіки нижніх кінцівок І-ІІ ступеня на площі 9 % тіла, на місце події прибула швидка з надання невідкладної медичної допомоги. Потерпілий від госпіталізації відмовився, повідомляє 5 ДПРЗ м. Бровари та Броварське районне управління ГУ ДСНС України.