Новини
Київщина
Бориспіль
Кримінальні новини

На Бориспільщині ДБР проводить обшуки у будинку Тетяни Чорновол

10.04.2020 Оксана Кириленко 0

Слідчі Державного бюро розслідувань проводять обшук у колишньої народної депутатки Тетяни Чорновол у справі Майдану. Обшук відбувається у селі Гора Бориспільського району.

"Приїхав до мене спецназ ДБР по справі Майдану… Антимайдан в дії",- пише Тетяна.

"ДБР зараз обшукує будинок Тетяни Чорновол. Тетяна живе під Києвом у батьківському будинку з двома дітьми.

Обшукують Таню у справі Майдану. Вони тоді її не добили – хочуть зараз. Звичайно, це потрібно робити о 6-й ранку. Шукають штани і шлем, у яких вона на Майдані ходила.

Уявляю обличчя її дітей, які спостерігають за діями цієї орди у власній хаті. Тетяну зараз особливо нікому захистити. Чоловік її Микола загинув на фронті. А де в цей час були ці штемпи у кєпках, які на світанку до неї приперлися?", - прокоментував народний депутат України Микола Княжицький.

Тетяна Чорновол оприлюднила ухвалу Печерського райсуду Києва щодо слідчих дій у неї.

У ній ідеться про те, що Чорновол разом з іншими людьми причетна до смерті Володимира Захарова (1948 р.н.) на Липській, 10, куди 18 лютого 2014 року вдерлися протестувальники й спричинили пожежу.

Відомо, що під час штурму протестувальниками центрального офісу "Партії Регіонів" у центрі Києва загинув інженер Володимир Захаров.

Тетяна Чорновол була активною учасницею Євромайдану і "Революції Гідності" наприкінці 2013-го – початку 2014 років. Їй приписують проникнення в автомобіль СБУ з прослушкою та причетність до захоплення будівлі столичної влади. У грудні 2013року її попереджали про можливий арешт.

25 грудня 2013 року на Чорновол вчинили замах на трасі під Києвом: біля села Гора чорний "Porsche Cayenne протаранив її Chevrolet Aveo, а потім молодики побили її до втрати свідомості й залишили в кюветі. 

Раніше слідчі теруправління ДБР повідомляли Тетяну Чорновол про підозру в перешкоджанні професійній діяльності журналіста.