На Бориспільщині автомобіль пошкодив електроопору
ДТП сталася у селі Старе 4 липня.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/106619358_1396451560541235_8649985296598853406_o.jpg)
Як розповідає свідок пригоди Олег Некрасов, у спільноті "Громада сіл Старе та Васильки", за кермом авто перебував чоловік, який працює у співачки Ольги Полякової.
«Працівник Олі Полякової в стані наркотичного кайфу вирішив залишити село без світла. Голова села Макаренко вже вжив усіх заходів, щоб бригада РЕМ врятувала ситуацію.
Сподіваємося на фахівців електрослужби. А Оля нехай розбирається зі своїми робітниками, які здійснюють вже другу ДТП за останній час, причому перше - це наїзд на пішохода. Звуть нашого «героя» Ярослав Коструба», - розповів чоловік.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/106893722_1396451497207908_1105291968710013669_o.jpg)
Проте у спільноті під дописом, Таня Шостак-Кузьмина заперечила, що винуватець автопригоди працює у Олі Полякової.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/Screenshot-2.png)
Зазначимо, що на території села Старе, біля військової частини, на березі озера "Кальне" знаходиться будинок співачки.
Нагадаємо, у Борисполі водій легковика також в’їхав в електроопору.