#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бородянка
Пригоди
Розшук

На Бородянщині оперативно розшукали зниклого 4-річного хлопчика

10.05.2020 Руслан Семенець 0

Поліція за пів години розшукала у лісі зниклого 4-річного малюка. Подія сталася у селі Козинці Бородянського району. Двоє братиків-близнюків каталися на гойдалці поблизу лісу. Додому повернувся один з них.

Батьки розпочали пошуки самостійно і тільки через 1,5 години після зникнення хлопчика вони вкрай перелякані та збентежені звернулись до поліції.

Одразу на пошуки малолітньої дитини був піднятий по тривозі особовий склад Бородянського відділення поліції, ювенальна превенція, кінологи, полк поліції особливого призначення, орієнтовані наряди поліції та місцеве населення. 

Пошуки ускладнювались тим, що дачний масив знаходився серед лісу та боліт, а дитинка мала вади слуху.

Активні пошуки тривали пів години. Тільки спільними зусиллями небайдужої громади села та поліції вдалося хлопчика розшукати живим та неушкодженим. Пройшовши майже 2,5 км, він виліз на дерево і чекав на порятунок. Ювенальні поліцейські пояснили батькам, щоб надалі були обачнішими та не залишали своїх малюків без нагляду.

Поліція Київщини