Новини
Новини Київської області
Надзвичайні новини
Екологія
Кримінальні новини
Повітря

На Богуславщині відкрили кримінальне провадження через забруднення повітря заводом


Поліція Київщини відкрила кримінальне провадження за фактом забруднення атмосферного повітря. Із заявою про те, що на її думку, завод із вироблення бронежилетів здійснює забруднені викиди в атмосферне повітря, до правоохоронців звернулась жителька Богуславського району.

Співробітники місцевого відділення поліціі відкрили кримінальне провадження за ст. 241 (Забруднення атмосферного повітря) Кримінального кодексу України.

В рамках цього провадження поліцейські провели санкціонований обшук на території підприємства. До проведення слідчих дій залучені спеціалісти державної екологічної інспекції, відділу лабораторних досліджень та Держспоживслужби. Під час обшуку правоохоронці вилучили статутні документи підприємства.

Також для експертного дослідження відібрано: зразки ґрунту на території підприємства та поза його межами, зразки повітря, води та стічної каналізації. Крім того, спеціалісти здійснили замір шуму роботи підприємства.

За результатами обшуку слідчі призначили низку судових експертиз. Досудове розслідування триває, повідомляє поліція столичного регіону.

Раніше "Погляд" писав, що на Богуславщині чоловік нарізав акації на 186 000 грн, правопорушнику повідомлено про підозру.