#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква
Розшук

На Білоцерківщині поліція зупинила авто, викрадене у Черкаській області

18.07.2019 Надiя Проценко 0

17 липня білоцерківські патрульні виявили автомобіль, викрадений всього годину тому у Черкаській області.

На Білоцерківщині поліція зупинила авто, викрадене у Черкаській області

Отримавши орієнтування від колег із міста Умань по факту викрадення автомобіля марки BMW X5, охоронці порядку в Білій Церкві повідомили всі наряди, а стаціонарний пост підсилили екіпажами із автоматичною зброєю та патрулем спеціального призначення (ТОР).
Менше години знадобилось патрульним, щоб помітити автомобіль, який підпадав під орієнтування. Транспортний засіб на іноземній реєстрації зупинився на вимогу працівників поліції. 48-річний водій повідомив, що авто придбав для розмитнення 2 годинами раніше. Однак дана інформація викликала в охоронців порядку сумніви, адже жодних документів, потрібних для розмитнення авто, окрім свідоцтва про реєстрацію, керманич не надав.

Білоцерківські патрульні зв’язались із ініціаторами розшуку в Черкаській області, які розповіли, що, дійсно, відбулось заволодіння вказаним транспортним засобом та викрадення людини із застосуванням зброї. Отримавши від колег номер телефону потерпілого, поліцейські дізнались від чоловіка, що його незаконно позбавили волі та викинули з автівки в Київській області. Потерпілий не орієнтувався на місцевості та благав про допомогу. До громадянина направили екіпаж патрульних, які його знайшли та згодом доставили до автівки, де останній вказав на свого кривдника. На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Наразі тривають слідчі дії.

Джерело: Патрульна поліція Білої Церкви.