#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Біла Церква

На Білоцерківщині будують нову амбулаторію

04.04.2019 Александр Чернышенко 0

В селі Озерна на Білоцерківщині триває будівництво нового сучасного приміщення амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Про це повідомили у Білоцерківській райдержадмністрації.

Зараз виконано вже 30% запланованих робіт. Зокрема, завершені основні будівельні роботи, проведене утеплення приміщення, перекрито дах. До кінця поточного тижня планують встановити пластикові вікна, а згодом розпочнуться внутрішні оздоблювальні роботи.

Амбулаторія, що будується. Фото Білоцерківської райдержадміністрації

Поки триває будівництво - проводиться робота з придбання необхідного сучасного медичного обладання. Зокрема, за рахунок районного бюджету придбано електрокардіограф з функцією дистанційної передачі електрокардіограми. Придбані також аналізатор сечі та сучасний автомобіль. Автомобіль стане у нагоді для виїздів до пацієнтів, які за медичними показаннями потребують консультації лікаря вдома.

Нагадаємо, що нову амбулаторію будують відповідно до Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», ініційованого Президентом України. Це одна з 310 аналогічних амбулаторій, які будуються в різних куточках України. Зведення даних приміщень здійснюється за рахунок передбаченої субвенції з державного бюджету та на умовах співфінансування з місцевими бюджетами.