#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Суспільство
Здоров'я
Київ

На 15 травня у Києві виявлено COVID-19 у 10 дітей, серед них – одномісячне маля

15.05.2020 Косянчук Інна 0

Кличко нагадав, що дитячі майданчики столиці ще закриті для відвідувань і закликав батьків бути відповідальнішими

У Києві на сьогодні, 15 травня, виявлено 56 нових випадків захворювання на коронавірус, серед них – 9 медиків. Загалом у столиці вже – 2068 випадків COVID-19. За добу зафіксовано один летальний випадок. Загалом коронавірус забрав життя  43 жителів столиці. Одужали за останню добу 11 осіб, загалом подолали вірус 200 киян. Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко сьогодні під час брифінгу.

Серед тих, хто захворів за останню добу в Києві  – 27 жінок віком від 21 до 78 років, дві дівчинки – 9 і 13 років, 19 чоловіків від 30 до 80 років, та 8 хлопчиків – від 1 місяця до 17 років.

Отже, лише за останню добу захворіло 10 дітей.

Кличко зазначив, що зростання кількості хворих – результат травневих вихідних, коли люди відпочивали групами на природі, не дотримуючись дистанції та інших карантинних правил. Він звернув увагу на те, що хоч і почалося послаблення карантинних обмежень, та дитячі майданчики ще закриті для відвідувань і зазначив, звертаючись до батьків: «Ви відповідальні за життя і безпеку дітей».