Митецькі здобутки «Блиставчанки»: нові нагороди до скарбнички колективу Бучанської МОТГ
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/Blyst-0.jpg)
Додалося нових нагород до митецької скарбнички народного аматорського колективу «Блиставчанка» із с. Блиставиця (Бучанська МОТГ) – перше місце на міжнародному фестивалі «Україна Єднає Світ» та приз глядацьких симпатій і третя сходинка на Folk Championship.
«Блиставчанка» посіла перше місце на міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна Єднає Світ», що відбувся у режимі онлайн.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/Blyst-Ukr-dyp.jpg)
Він покликаний популяризувати мистецьку творчість, надавати можливості для самовираження, виявляти нові таланти, демонструвати професійну майстерність.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/Blyst-Ukr-dyp-1.jpg)
А також ознайомлюватися з різними зразками світової, національної культури і мистецтва.
Цікавою була участь «Блиставчанки» у конкурсі на краще виконання пісні Анатолія Матвійчука «Моя рідня», яку бажаючі записували на власний манер та надсилали відео.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/Blyst-FB-0.jpg)
Голосування відбувалося на сторінці Folk Championship у мережі Фейсбук.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/Blyst-FB.jpg)
Блиставицькі митці здобули приз глядацьких симпатій і третю сходинку в додатковій номінації «Зірки Фейсбуку».