Мирослава Смірнова прозвітувала перед громадою Києво-Святошинського району про роботу у 2018 році
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60002349_2445877665432155_4660594494654119936_o-1-2000x1324.jpg)
Мирослава Смірнова, один із кращих управлінців Київської області, прозвітувала перед громадою Києво-Святошинського району про зроблене у 2018 році.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60017966_2445878122098776_3285589989336809472_o.jpg)
На звіт очільниці РДА завітали вчителі, лікарі, працівники сфери культури, спортсмени, захисники, духовенство, усі ті, хто щодня працює для розвитку Києво-Святошинського району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60021956_2445882928764962_7003843817157689344_o-2000x1324.jpg)
Рік для Києво-Святошинського району був продуктивним, завдяки спільній і глагодженій роботі райдержадміністрації, районної ради, органів місцевого самоврядування, громадськості.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60042212_2445879528765302_1989180005397037056_o-2000x1324.jpg)
2018-й – це 36 навчальних закладів, обладнаних під потреби «Нової української школи», 26 капітально відремонтованих шкіл, 6 нових дитсадків, 2 нових амбулаторії, 5 модернізованих та переобладнаних медичних закладів, 15 амбулаторій та медзакладів, де реконструювали системи газопостачання, оновлена ДЮСШ «Максимум», 3 нових стрітфайти, 5 оновлених шкіл мистецтв та 15 осучаснених закладів культури, 67 тисяч квадратних метрів відремонтованих доріг, 8 одиниць комунальної техніки, 7 нових автомобілів для правоохоронців.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60355658_2445880898765165_3890862941334929408_o-2000x1324.jpg)
А ще 2018-й - це 7 000 жителів району, які отримали матеріальну допомогу за програмою «Турбота», і майже 4 500 оздоровлених дітей. Це 10 000 гривень допомоги від району, які отримує кожен військовослужбовець під час підписання контракту.
У районі змогли налагодити роботу на місцях, поставити потреби жителів на перше місце.
"Настав час професійних політиків, свідомих, досвідчених, людей, які мислять критично, стратегічно, вміють працювати в команді. Що важливо – ми на правильному шляху. І справа не в тому, що це говорю я, про це свідчать результати за останні чотири роки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60269022_2445880095431912_416067509326708736_o-2000x1324.jpg)
Завдяки спільній роботі ми можемо говорити про ефективну реалізацію ключових державних реформ, підвищення соціальних стандартів, розвиток інфраструктури та комплексне виховання молодого, свідомого, відповідального покоління" - зазначила Мирослава Смірнова.
Успіхів і процвітання Києво-Святошинському району!
Фото прес-служби Києво-Святошинської РДА