#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Києво-Святошинський район

Мирослава Смірнова прозвітувала перед громадою Києво-Святошинського району про роботу у 2018 році

13.05.2019 Марічка Левчук 0

Мирослава Смірнова, один із кращих управлінців Київської області, прозвітувала перед громадою Києво-Святошинського району про зроблене у 2018 році.

На звіт очільниці РДА завітали вчителі, лікарі, працівники сфери культури, спортсмени, захисники, духовенство, усі ті, хто щодня працює для розвитку Києво-Святошинського району.

Рік для Києво-Святошинського району був продуктивним, завдяки спільній і глагодженій роботі райдержадміністрації, районної ради, органів місцевого самоврядування, громадськості.

2018-й – це 36 навчальних закладів, обладнаних під потреби «Нової української школи», 26 капітально відремонтованих шкіл, 6 нових дитсадків, 2 нових амбулаторії, 5 модернізованих та переобладнаних медичних закладів, 15 амбулаторій та медзакладів, де реконструювали системи газопостачання, оновлена ДЮСШ «Максимум», 3 нових стрітфайти, 5 оновлених шкіл мистецтв та 15 осучаснених закладів культури, 67 тисяч квадратних метрів відремонтованих доріг, 8 одиниць комунальної техніки, 7 нових автомобілів для правоохоронців.

А ще 2018-й - це 7 000 жителів району, які отримали матеріальну допомогу за програмою «Турбота», і майже 4 500 оздоровлених дітей. Це 10 000 гривень допомоги від району, які отримує кожен військовослужбовець під час підписання контракту.

У районі змогли налагодити роботу на місцях, поставити потреби жителів на перше місце.

"Настав час професійних політиків, свідомих, досвідчених, людей, які мислять критично, стратегічно, вміють працювати в команді. Що важливо – ми на правильному шляху. І справа не в тому, що це говорю я, про це свідчать результати за останні чотири роки.

Завдяки спільній роботі ми можемо говорити про ефективну реалізацію ключових державних реформ, підвищення соціальних стандартів, розвиток інфраструктури та комплексне виховання молодого, свідомого, відповідального покоління" - зазначила Мирослава Смірнова.

Успіхів і процвітання Києво-Святошинському району!

Фото прес-служби Києво-Святошинської РДА