Музей у Фастові оголосив конкурс на кращий малюнок за мотивами Т.Г. Шевченка
Незабаром Україна і світ відзначатимуть 207 річницю з дня народження Тараса Григоровича Шевченка та 160-річчя з дня його смерті.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/927524364_0_441_1529_1308_600x0_80_0_0_7cfa517adb785d2f8396384b10d57782.jpg)
З нагоди так званих Шевченківських днів Фастівський державний крєзнавчий музей оголосив конкурс на кращий малюнок за мотивами творів поета та художника, пророка України – Т. Г. Шевченка.
До участі запрошуються учні середніх та професійно-технічних навчальних закладів віком до 17-ти років у трьох вікових групах: І група – до 9 років, ІІ група – 10-14 років, ІІІ група – 15-17 років.
Що потрібно?
Діти повинні проілюструвати улюблені твори Кобзаря, відобразити події із його життя, його мрії про майбутнє України.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/flat-lay-assortment-of-paint-brushes-and-pencils_23-2148660975.jpg)
Оголошені такі номінації:
- «Улюблений твір Тараса Шевченка»,
- «Одна із сторінок життя Кобзаря»,
- «Шевченкові мрії про майбутнє».
Роботи на конкурс необхідно подати до 3 березня до Фастівського державного крєзнавчого музею за адресою: м. Фастів, вул. І. Ступака, 9 у будні з 8:00 до 17:00 год.
Зазначається, що на конкурс допускаються 1-3 роботи одного автора у кожній номінації, підписані на звороті (ПІБ, номінація та вікова категорія).
Заверніть увагу, що подані роботи автору повертатись не будуть. Вони стануть державною частиною Музейного фонду України та знаходитимуться у фондах КЗ ФМР «Фастівський державний крєзнавчий музей».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/artist-painting-on-easel-in-studio-female-painter-seen-from-side_73504-485.jpg)
Переможців конкурсу буде нагороджено грамотами та подарунками.
«Погляд» нещодавно писав про незвичайну фотозону у Фастові. На привокзальній площі Фастова усі бажаючі тепер фотографуються з величезним їжаком зі снігу.
Читайте про двох жінок із Фастова та одну з Васильківщини, удостоєних звання «Мати-героїня».
Дізнайтесь, яка започаткована нова романтична традиція у Фастові з нагоди Дня усіх закоханих.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина та Погляд Фастів і дивіться на YouTube.