Новини
Васильків
Культура
Київщина-суспільство

Молодь Василькова навчали, як бути блогером і tv-ведучим

15.03.2021 Надiя Проценко 0

Як стати крутим блогером, як втримати увагу аудиторії, як збільшити кількість переглядів – це та багато іншого дізнались васильківчани, які завітали на лекцію, організовану Молодіжною радою Васильківської ОТГ.

Захід відбувся 13 березня у затишній кав’ярні Il Gusto. Лекцію провела Яніна Орлова, яка поділилася своїм власним досвідом. Зокрема, розповіла, через що повинні пройти молоді люди, щоб дійти до телебачення, про те яким повинен бути телеведучий, про головні переваги та недоліки цієї професії та поділилася лайфхаками, як стати впізнаваним телеведучим.

За її словами, насамперед треба визначати свою цільову аудиторію: «невірний вибір – і ваш контент ніхто не проглядатиме».

Також головною для побудови блогу має бути концепція «ідея+особистість», систематичність і постійність у викладанні контенту, дотримання контент-плану.

«Ведучий має бути щирим, максимально народним, розчинятися під час інтерв’ю. Головний акцент завжди має бути на історії героя, на його переживаннях і відчуттях», – підкреслила лекторка.

Загалом на лекції обговорили багато корисної інформації щодо блогерства. Відвідувачі дізналися, що потрібно знати, щоб тобою зацікавилася велика аудиторія, коли і як правильно виставляти пости чи сторіси, що потрібно знати про рекламу та загальний вигляд сторінки.

Не обійшлося й без практичного завдання для учасників заходу. Всі швидко читали скоромовки: це було і тяжко, і весело.

«Основна перевага професії телеведучого полягає в тому, що телеведучі – люди впізнавані. А це популярність, публічність, слава і, чого вже гріха таїти, досить високий рівень оплати. Але є і мінуси: ви не зможете в кепському вигляді з’явитися на вулиці, навіть банально викинути сміття, бо цей епізод завдяки невдалим фото спаплюжить ваш tv-образ», – підсумувала лекторка.

Лекцією зацікавилися випускники шкіл, які планують вступати до вищих навчальних закладів на спеціальність «Телеведучий», а також молоді практикуючі smm спеціалісти, психологи, викладачі, митці, які планують розширювати свою аудиторію завдяки блогерству. Лекцію можна переглянути за посиланням.  

Представник Молодіжної ради Альона Шаленко розповіла журналісту «Погляду», що в майбутньому Молодіжна рада Васильківської ОТГ планує організовувати ще багато таких корисних і цікавих заходів для молоді Васильківщини.

Читайте також, як покращити свою молодіжну раду.

«Погляд» інформував, як у Бородянці дітей та молодь вчать бойовому гопаку.

Фото: Молодіжна Рада Василькова

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу - переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook Погляд Київщина і Погляд Васильків, а також дивіться на YouTube.