Між Фастовом і Білою Церквою курсуватиме нова ранкова електричка
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/lvCeku2VSPM.jpg)
Спеціально для тих, хто їздить на роботу та навчання до Білої Церкви з 2 вересня Укрзалізниця призначила новий приміський електропоїзд № 6230 «Фастів - Біла Церква», відправленням з Фастова о 6:03 та прибуттям до Білої Церкви о 6:45.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/68918975_2506490216056043_505841899295211520_n.jpg)
Цей електропоїзд заповнить існуючу багато років часову дірку з 5 до 9 ранку на цьому напрямку.
Про це повідомили у громадській ініціативі «Громадський актив Фастова».
Після численних звернень фастівчан пропозиція стосовно введення додаткового електропоїзду була подана громадськими активістами до Департаменту приміських пасажирських перевезень Укрзалізниці в рамках робочої групи Міністерства інфраструктури України.
І ось нарешті ця ініціатива буде втілена в життя і чимало фастівчан тепер зможуть зранку добиратись до Білої Церкви.