#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Події
Київ

Мінфін нагородив 40 сумлінних платників податків

07.12.2020 Дар'я Сафронова 0

Переможцями стали представники великого, середнього та малого бізнесу.

Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» проводиться з 2011 року. Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

Цього року переможцями стали 40 бізнесменів. Рейтинг проводиться за такими критеріями:

  • Повнота та своєчасність сплати податків;
  • Розмір середньомісячної зарплати по підприємству;
  • Кількість офіційно працевлаштованих осіб;
  • Суми коштів, витрачених на соціальні програми та благодійні акції.

«Ми вдосконалюємо свою роботу з урахуванням потреб бізнесу, запускаємо нові сервіси, яких від нас очікує підприємницьке середовище. Приємно, що завдяки рейтингу сумлінних платників ми маємо змогу подякувати чесному бізнесу за сплачені податки та фінансовий розвиток країни», – наголосив голова ДПС Олексій Любченко.

Міністр фінансів взяв участь у церемонії нагородження сумлінних платників податків. Під час промови він наголосив на результаті із забезпечення надходжень до бюджету, що свідчать про створення належних умов для роботи чесного бізнесу.

За словами Сергія Марченка, збільшення податкових надходжень досягнуто без жодного тиску на бізнес.

«Наразі результати із забезпечення надходжень до бюджету свідчать про створення належних умов для роботи чесного бізнесу. Збільшення податкових надходжень досягнуто без жодного тиску на бізнес, а за рахунок мінімізації схем ухилення від сплати податків та покращення процесів адміністрування»

Сергій Марченко

Як повідомляв «Погляд», податки для ФОПів у наступному році зростуть двічі: зміни відбудуться вже із 1 січня. Суми оподаткування фізичних осіб-підприємців відрізнятимуться залежно від груп єдиного податку.

«Погляд» вже інформував, що існує чат-бот на основі месенджеру Telegram, який рахує податки для підприємців.