Новини
Київщина
Києво-Святошинський район
Здоров'я

Медична галузь - в пріоритеті: з турботою про маленьких жителів Києво-Святошинського району

20.05.2019 Марічка Левчук 0

Голова Києво-Святошинської райради Вадим Гедульянов та голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова днями відвідали районну дитячу поліклініку в м. Боярка.

Понад 60 років заклад потерпав від недофінансування. Обдерті стіни, холод та пліснява, застаріле обладнання, жодних умов для огляду новонароджених та малюків - все це можна було бачити в лікарні.

Четвертий рік районна рада разом з РДА працюють над тим, щоб в цьому медзакладі маленькі пацієнти перебували у затишних, комфортних, відремонтованих приміщеннях з новим сучасним обладнанням, а фасад лікарні заграв яскравими барвами.

Тож за останні кілька років крім відремонтованого фасаду, тут проведено капітальний ремонт і переобладнано приміщення. Крім того, з думкою про дітей, придбали нове сучасне обладнання для офтальмологічного, фізіотерапевтичного кабінетів, оновили й стоматологічний кабінет.

Найвищу цінність для людини становить здоров'я, а тому розвиток медичної сфери в Києво-Святошинському районі - в пріоритеті. Саме в цю галузь направляється чи не найбільша частина коштів районного бюджету.

Фото прес-служби Києво-Святошинської райради