Новини
Україна-суспільство

Лицем до лиця: Укрзалізниця модернізувала вагони


УЗ отримала 8 вагонів-трансформерів, оновлених капітально-відновлювальним ремонтом.

Фото: УЗ

Як повідомляє Укрзалізниця, в оновлених вагонах повністю модернізовано кузов та оновлено інтер’єр. Можливість трансформування меблів із купейного типу в місця для сидіння дозволяє за одну добу задіяти поїзд на двох напрямках.

У парку Укрзалізниці 35 вагонів такого типу. Вони використовуються в поїздах №38/738 Київ – Запоріжжя та №7/749 Київ – Івано-Франківськ.

Проте не усім користувачам до вподоби таке оновлення:

Раніше "Погляд" писав, що на залізничних коліях з’явилися оновлені вагони. Було змінено фарбування вагонів: світлий фон змінили на темний. Крім цього, Укрзалізниця встановила камери, змінила поручні, облаштувала полички для мобільних телефонів та USB-розетки.

Камери спостереження у вагонах

Ще одне нововведення в Укрзалізниці стосуватиметься нових пасажирських вагонів, що будуватимуть із обов'язковою системою відеоспостереження.

"Ми повинні обладнати вагони надійними системами відеоспостереження, щоб зображення в режимі реального часу передавалося на центральний диспетчерський центр для підвищення рівня безпеки та оперативного реагування у разі потреби", -

В.о. член правління АТ "Укрзалізниця", керівник філії "Пасажирська компанія" Олександр Перцовський
Фото: pixabay

Зазнається, що в компанії постійно проводиться моніторинг, і там, де найбільший пасажиропотік та можливі ризики, пасажирські поїзди супроводжує воєнізована охорона Укрзалізниці.

Укрзалізницю будуть перевіряти на порушення

Верховна Рада України утворила Тимчасову слідчу комісію задля розслідування фактів можливої бездіяльності, порушення законодавства України органами управління Укразізниці, що призвели до значного погіршення технічного стану підприємства та основних виробничих показників.

Таке рішення підтримали 283 народних депутатів.

Так, раніше "Погляд" повідомляв, що в електричках розпочали встановлювати камери спостереження. Також буде встановлена оперативна червона кнопка, яка дозволить викликати на наступну станцію наряд у випадку проблем з неналежною поведінкою деяких пасажирів.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.