Новини
Україна
Екологія

Лише за тиждень довкіллю України завдано шкоди на суму 104,6 млн грн


За цей час було складено 500 адміністративних протоколів про порушення природоохоронного законодавства.

Фото: pixabay.com

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований.

З 15 по 21 січня інспектори ДЕІ склали 500 протоколів про адміністративні правопорушення провівши перевірок на 189 об'єктах державного нагляду. Загальна сума шкоди, що була завдана довкіллю через недотримання природоохоронного законодавства, склала 104,6 млн грн.

«Найрезонанснішим випадком за цей період стало нарахування понад 100 млн грн збитків за викиди забруднюючих речовин без дозволу на ПрАТ «Костопільський завод скловиробів», що на Рівненщині», – інформує Андрій Мальований.

До слова, нещодавно експертами було названо шість причин, через які Україна ще досі не скоротила викиди.

Як повідомляв Погляд, за 2020-й довкіллю України завдано збитків на понад 2 млрд грн. Варто зазначити, що у 2020-му в Україні також збільшилася кількість скарг про екологічні порушення.

Нагадаємо, що восени стало відомо, що обласні підрозділи Держекоінспекції мають ліквідувати, замість них мають створити окружні підрозділи.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.