#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бровари
Здоров'я

Лікарня Броварів отримала тисячу тестів на COVID-19

16.07.2020 Руслан Семенець 0

Представники Фонду Петра Порошенка та «Європейської Солідарності» передали Броварам тисячу тестів для визначення коронавірусу.

Медичні тести, які можуть посприяти визначенню коронавірусу у людини, чи перехворіла вона на цю недугу та чи з’явився у неї імунітет до COVID-19, днями було передано до Броварської багатопрофільної клінічної лікарні.

Під час передачі тестів

Броварським медикам передали обладнання швейцарського виробництва Elecsys Anti-SARS-CoV-2. Як розповів директор КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Валентин Багнюк, обладнання, передане цим благодійним фондом, являє собою імуно-ферментний тест, який дозволяє визначати, чи є у тілі людини антитіла, які виробляються, коли людина перехворіла на COVID-19 або тільки-но захворіла.

Директор КНП «Броварська багатопрофільна клінічна лікарня» Валентин Багнюк

«Такі тести навіть точніші за ПЦР-тестування. Є багато випадків, коли тестування може бути неточним, а більш вірну інформацію дає наявність або відсутність антитіл, які виробляються тілом людини, яка підхоплює цей вірус. За допомогою таких тестів можна визначати, чи не захворіла людина після одужання повторно. На щастя, тут динаміка позитивна: у людей виробляється імунітет і організм уже стійкий до можливостей повторного захворювання», — зазначив очільник медзакладу.

За словами завідувачки клініко-діагностичної лабораторії Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Ольги Ніколаєнко, лікарня вже має досвід роботи з такими тестами. Однак їх було до цього часу небагато.

Завідувачка клініко-діагностичної лабораторії ББКЛ Ольга Ніколаєнко

"Це не перша допомога від цього благодійного фонду. Раніше нам уже надавали тести та обладнання, які сприяють у боротьбі проти COVID-19. Зазначимо, що ці тести — швейцарського виробництва і вважаються якісними", — розповіла завідувачка лабораторії.

Керівник лікарні Валентин Багнюк запевнив, що цю партію тестів уже почали використовувати.

«Передбачається, що в першу чергу тестуватимуться лікарі, які безпосередньо працюють в зоні ризику зараження на COVID-19. Потім тестуватимемо хворих лікарні міста і району. Медичне обладнання в нашій лікарні дає можливість обстежувати в середньому 10 осіб в день», — пояснив Багнюк.

Депутат Київської облради Олег Іваненко

«На жаль, статистика захворювання в країні залишається невтішною», — констатував депутат Київської обласної ради Олег Іваненко.

Нагадаємо, що жителі Броварщини продовжують хворіти на COVID-19, серед них як мешканці міста, так і району. Загалом у Броварському районі померло 5 людей та 203 особи повністю одужали.

Фото - осередок "Європейської солідарності" у Броварах