Київські комунальники почали використовувати дрони для дезінфекції (ВІДЕО)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/94257086_520985118575419_1068638835916668928_o.jpg)
На сміттєспалювальному заводі "Енергія" комунального підприємства «Київтеплоенерго» протестували новий спосіб дезінфекції території — за допомогою дронів.
Про це повідомляється на сторінці «Київтеплоенерго» у Фейсбуці.
Дезінфекція великих промислових площ з використанням спеціальних дронів — інноваційне рішення для України та Києва.
Варто зазначити, що дрони широко застосовувались у Китаї під час боротьби з COVID-19. Загалом там обробили за допомогою дронів майже 200 млн кв. м у 3 000 населених пунктах.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/94111052_520985161908748_7571051904235470848_o.jpg)
Дезінфекція за допомогою дронів мінімізує контакт людей з місцями ймовірного потрапляння збудника, щільніше покриває площу обробки, економить час. При цьому спецрозчин використовується максимально ефективно та економно.
Дрон, який дезінфікував завод «Енергія», піднімає в повітря 16 л дезрозчину за один виліт та за 10-15 хв дезінфікує територію площею до 20 тис. кв. м. Пілотний проєкт київські комунальники реалізують разом з українською компанією DroneUA.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/94223875_520985288575402_8033756526399193088_o.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/94219881_520985208575410_7293480975487467520_o.jpg)
«З початку введення обмежувальних заходів на території заводу щодня проводиться ретельна дезінфекція, а персонал забезпечений усіма засобами захисту, щоб унеможливити зараження коронавірусною інфекцією. На підприємство приїжджають сміттєвози з усього Києва, тому важливо забезпечити санітарну безпеку для персоналу заводу. За допомогою дронів ми швидко обробили під’їзні дороги сміттєвозів та майданчик прийому транспорту біля бункера», — розповів Сергій Крикун, директор сміттєспалювального заводу "Енергія".
Для довідки: "Енергія" — єдиний сміттєспалювальний завод в Україні. Утилізує 25% київського сміття, яке в результаті спалювання перетворюється у теплову енергію. Завод забезпечує теплом та гарячою водою понад 300 житлових будинків столиці. Штат заводу — близько 200 працівників.
Фото, відео - КП "Київтеплоенерго".